Skill Up: Senior Software Engineer

Szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu i kontynuować swoją ścieżkę kariery jako Senior Software Engineer pracując przy nowych, wysokopoziomowych projektach opartych o technologie open source, webowe, programowanie obiektowe, cloud computing, etc.

Kainos Skill Up to wprowadzający program szkoleniowy, zawierający pakiet niezbędnej wiedzy, jaką trzeba posiadać na stanowisku Senior Software Engineer w Kainos. Dołączając do programu rozpoczniesz dedykowany trening (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne), wdrożysz się w system pracy w naszej firmie i wyposażony w pakiet nowej wiedzy rozpoczniesz pracę w jednym z naszych projektów.

Kainos Skill Up to program szkoleń skierowany do programistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z technologiami niskopoziomowymi lub legacy. Dołączając do zespołu Kainos otrzymasz szereg szkoleń pozwalających na zdobycie wiedzy i udoskonalenie umiejętności w poniższych tematach:

 1. Programowanie obiektowe
 2. Technologie chmurowe
 3. Technologie webowe
 4. Relacyjne i nierelacyjne bazy danych
 5. SCRUM
 6. Nowoczesne metody i techniki wytwarzania oprogramowania

Dostajesz:

 • Zatrudnienie na stanowisku Senior Software Engineer i wynagrodzenie 8000 – 14000 PLN brutto miesięcznie;
 • Umowę o pracę już od początku szkolenia;
 • Możliwość pracy w największych projektach Kainos;
 • Intensywny, miesięczny program szkoleniowy – wewnętrzne i zewnętrzne treningi.

Po zakończeniu szkolenia:

 • Pracujesz jako część zespołu Scrumowego;
 • Wdrażasz w życie wiedzę nabytą podczas szkolenia;
 • Realizujesz projekt dla największych klientów Kainos;
 • Szlifujesz język angielski pracując w Wielkiej Brytanii.

Senior Software Engineer w Kainos to programista, który chce nieustannie rozwijać swoje kompetencje w zakresie nowych technologii. Nasi deweloperzy cenią sobie możliwość elastycznej zmiany projektu, w którym pracują. Dzięki temu mają możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności i nabywania doświadczenia w nowych projektach – bez konieczności zmieniania pracodawcy.

W codziennej pracy będziesz mieć okazję pracy z najlepszymi wzorcami i metodami wytwarzania oprogramowania, takimi jak Continuous Integration i Continuous Delivery. Wierzymy w pracę w kulturze DevOps – pracując na stanowisku Senior Software Engineer będziesz miał okazję pracować z technologiami i narzędziami związanymi z tworzeniem i zarządzaniem infrastrukturą, automatyzacją testów czy dostarczaniem kodu na środowiska produkcyjne.
Nie rekrutujemy do jednego projektu. W Kainos realizujemy ich w ciągu roku kilkaset. Dołączając do naszego zespołu trafiasz do projektu, który najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom i planom rozwoju. Do wyboru masz między innymi prestiżowe projekty dla rządu brytyjskiego, tworzone w oparciu o open source, projekty realizowane w technologiach Microsoftu, pracę z rozwiązaniami chmurowymi i systememem EMR.

Praca w Kainos charakteryzuje się bieżącym kontaktem z językiem angielskim. Dla zespołów, w których pracujemy bardzo ważna jest współpraca z deweloperami i klientami z Wielkiej Brytanii. Większość projektów realizowanych jest w metodyce SCRUM, ale pracując dla nas możesz zetknąć się z różnymi podejściami do tworzenia oprogramowania. Kainos cechuje się tym, że dobieramy technologie do problemów, a nie odwrotnie.