W poniedziałek 11 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Trójmiejskich Targach Pracy na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej. Jesteśmy mile zaskoczeni frekwencją i podejściem młodych osób do tematu kariery. Większość pytań, na które odpowiadaliśmy była mocno sprecyzowana i ukierunkowana na konkretną ścieżkę rozwoju. Oznacza to, że coraz więcej młodych ludzi wie w jakiej roli odnajdzie się najlepiej i aktywnie angażuje się w zdobywanie nowych umiejętności.

 

Targi pracy były również świetną okazją aby przypomnieć aplikację Drunk Driver, stworzoną przez studentów podczas ubiegłorocznej edycji AppCampa. Dziękujemy naszym Ambasadorom za pomoc w prezentacji aplikacji na Oculus Rift.

1

5

O godzinie 14:00 nasze stoisko przeżyło oblężenie ze względu na ogłoszenie wyników zorganizowanego przez nas konkursu. Cieszymy się, że zdobył on spore zainteresowanie – otrzymaliśmy ponad 120 odpowiedzi na pytania testowe, które spływały do nas niemal do ostatniej chwili. Rozdaliśmy 3 nagrody główne w postaci najnowszych Raspberry Pi 2 model B oraz 3 bilety do kina.

Mamy nadzieję, że kolejna edycja targów będzie równie przyjemna! Do zobaczenia za rok.

2

3

4