5 grudnia 2013 r. w Gdyni, odbyło się comiesięczne spotkanie Geek Girls Carrots, czyli kobiet kochających nowe technologie. Było ono wyjątkowe, ponieważ zbiegło się z pierwszą rocznicą istnienia tej społeczności w Trójmieście.

Brałam w tym spotkaniu udział po raz pierwszy i dodatkowo miałam przyjemność zaprezentowania naszej firmy, pracy i sukcesów.

Starałam się opowiedzieć o tym, jak zmienialiśmy się w ostatnim czasie i jakie mamy plany na przyszłość, jak pracujemy i kogo szukamy. I w sumie sądziłam, że na tym koniec.

Nic podobnego….

Po oficjalnych prezentacjach był czas na networking. I to właśnie wtedy poznałam wiele ciekawych osób i zostałam zasypana pytaniami o firmę Kainos, o ludzi, oferty pracy, metodyki zwinne i career coaching, który jako ewenement wzbudził duże zainteresowanie wśród osób na sali.

Jednocześnie networking był doskonałą okazją dopytania innych osób o problemy, z którymi borykają się na co dzień w swoich projektach i o stosowane rozwiązania.

Wyszłam stamtąd pełna pozytywnej energii. Poznałam masę ciekawych ludzi, pełnych pomysłów dziewczyn, które chcą zmienić swoje życie, wkraczając na nową ścieżkę kariery zawodowej, ale też takich, które szukają kontaktów, żeby zacząć nowy, ciekawy projekt.

Na pewno wybiorę się na następne spotkanie, a Was zachęcam do udziału (nie tylko dziewczyny, bo kilku panów też pojawiło się na spotkaniu) do szukania inspiracji i pomysłów z Geek Girls Carrots. :-)

foto: Anna Klusek