Kim jesteśmy

Jesteśmy dumni z projektów, nad którymi pracujemy. Mamy na pokładzie ponad 1500 niezwykle utalentowanych i zmotywowanych osób, które pracując w biurach rozlokowanych w Europie i USA sprawiają, że nasi klienci mogą pracować szybciej, sprawniej, lepiej.

Zadania, których podejmują się nasze zespoły mają realny wpływ na życie tysięcy ludzi. Od usprawniania procesów biznesowych wielkich korporacji, przez pracę dla sektora finansowego, publicznego i administracji rządowej, aż po służbę zdrowia.

Nasze projekty

Kainos Evolve to nowoczesny system EMR (Electronic Medical Record) który na codzień jest używany przez szpitale i placówki opieki medycznej, pomagając w kompleksowej opiece zdrowotnej. Evolve rozwiązuje problem rozrastającej się dokumentacji papierowej w szpitalach. Jest używany w ponad 70 placówkach państwowej służby zdrowia Wielkiej Brytanii – NHS (National Health Service), oraz w karetkach pogotowia wspomagając system ratownictwa medycznego w USA. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, zarówno lekarze, personel pomocniczy oraz chorzy mają stały wgląd do karty zdrowia pacjenta, aktualnych wyników wszystkich jego badań.
Dowiedz się więcej

Nasza praca ma realny wpływ na życie milionów obywateli UK – nasze zespoły budują serwisy które na codzień pomagają milionom mieszkańców Wielkiej Brytanii. Od ponad 20 lat Kainos jest zaufanym partnerem Government Digital – projektu mającego na celu cyfryzację poszczególnych ministerstw rządu brytyjskiego. Do tej pory z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 40 projektów dla różnych ministerstw. Pracujemy z użyciem metodologii zwinnych oraz oprogramowania open source, równolegle w różnych lokalizacjach: w biurze u klienta, albo w jednym z naszych biur – w Belfaście, Londynie lub Gdańsku.

Jesteśmy oficjalnym partnerem implementacji systemu Workday – produktu dostarczającego usługi dla działów kadrowych i finansowych – m. in. HCM (Human Capital Management), finances, payroll, time tracking – dla dużych, międzynarodowych firm. Nasi certyfikowani konsutlanci zajmują się doradztwem, integracją, wsparciem i testowaniem gotowych rozwiązań.Kainos Smart jest osadzonym w chmurze (SaaS) narzędziem do automatyzacji klienckich implementacji aplikacji Workday. Został stworzony szczególnie z myślą o klientach biznesowych. To potężne, lecz łatwe w użyciu narzędzie, które łączy w sobie możliwość testowania podstawowych procesów biznesowych z obszaru HCM (Human Capital Managemenent) oraz Integracji (z systemami zewnętrznymi).

Dowiedz się więcej

Nasze biura

Polskie biuro Kainos powstało wiosną 2007 roku. Obecnie pracuje tu ponad 280 osób z powodzeniem realizując projekty dla klientów z Wielkiej Brytanii oraz USA.

Bristol
London
Belfast
Derry
Dublin
Boston
Houston
Amsterdam
Gdańsk
Biuro Gdańsk Polskie biuro Kainos powstało wiosną 2007 roku. Obecnie pracuje tu ponad 230 osób z powodzeniem realizując projekty dla klientów z Wielkiej Brytanii oraz USA.

Nagrody

Mierzymy wysoko – nasza codzienna, ciężka praca, poparta nagrodami z najwyższej branżowej półki, udowadnia że stoimy na czele przemysłu IT.

Inicjatywy

WebOps Academy to szkolenie, zawierające pakiet niezbędnej wiedzy, jaką trzeba posiadać na stanowisku WebOps Engineer w Kainos.

Kainos Skill Up to program szkoleń skierowany do programistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z technologiami niskopoziomowymi lub legacy.

Trójmiejska Grupa Testerska to cykliczne spotkania mające formę prelekcji, warsztatów lub paneli dyskusyjnych.

Stale współpracujemy z Politechniką Gdańską oraz Uniwersytetem Gdańskim w zakresie realizacji „projektów grupowych” – przedmiotu w ramach zajęć na uczelni.

Ideą projektu Kainos Ambassador jest wsparcie w rozwoju zdolnych i otwartych na nowe doświadczenia studentów, którzy w przyszłości chcą podjąć pracę w branży IT.

AppCamp to warsztaty informatyczne mające na celu nauczenie od podstaw programowania aplikacji w jednej z najnowszych, najbardziej pożądanych technologii.