Z przyjemnością zapraszamy na Dzień Otwarty w Kainos Software Poland, który odbędzie się 25 września 2012 roku o 16:30 w siedzibie firmy (Centrum Biurowe Gnilna 2, ul. Gnilna 2, GH Madison, III p.)

To świetna okazja, żeby od kuchni poznać pracę firmy i jej projekty, a także zapoznać się z narzędziami i technologiami używanymi w Kainos. Pracownicy firmy opowiedzą o tym, co robią w biurze i po godzinach oraz przekonają, że warto dołączyć do zespołu Kainos.

Zabierzcie ze sobą Wasze CV (przypominamy, że cały czas prowadzimy rekrutację) oraz masę pytań – na wszystkie chętnie odpowiemy.

Czeka na Was także nasz fun room, gdzie będziecie mieli okazje pograć w piłkarzyki albo Fifę oraz K-Lan party w jednej z sal konferencyjnych.

Konkurs

Przygotowaliśmy dla Was także konkurs, którego zwycięzca otrzyma Raspberry Pi. Aby stać się jego posiadaczem, do końca niedzieli (23.09., 23:59) napisz prostą aplikację korzystającą z web service-u:

  1. Ściągnij definicję web service z adresu: http://kainos.pl/cvservice/cvService.php?wsdl
  2. Stwórz klienta usługi
  3. Wyślij przez niego swoje dane

Uwaga! Przy ocenie zadania będziemy brali pod uwagę jakość kodu. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: regulamin_konkurs_dzień otwarty.

Plan Dnia Otwartego

  • od godziny 16:30  Otwarcie imprezy
  • 17:00 – 17:10 Kilka słów o Kainos – prezentacja Szczepana Sakowicza, Dyrektora   Operacyjnego Kainos Software Poland
  • 17:10 – 17:25 Kilka słów o technologiach – prezentacja
  • 17:25 – 17:35 Podsumowanie konkursu i wręczenie nagrody
  • 17:35 – 19:00 Zwiedzanie biura, rozmowy z pracownikami, inne atrakcje (piłkarzyki, Fifa na Wii, K-Lan party)